Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimiz OG-AG Tesisat-Proje-Danışmanlık ,Taahhüt ve müteahhitlik alanındaki faaliyetlerine ilk 1988 yılında sn CAFER ÖZDİNÇ  önderliğinde başlamış olup Kocaeli gebze ilçesinde sn İSMAİL ÖZDİNÇ önderliğinde 2006 yılında faaliyetine devam etmektedir.1988 yılında ilk işe başlandığı dönemlerde TÜRKİYE ELEKTRİK KURUMUNA ait olan işlerin ihalleler neticesinde müteahhitik kısımlarına bir cok köy şebekeleri şehir şebekeleri gibi yapıların yüklenici firmalığını yapmış bir firmadır.
Kurulduğu günden bugüne kadar türkiye elektrik kurumu,fabrika binaları, alışveriş merkezi trafo binaları, elektrik proje tesisat ,Danışmanlık, Yüksek gerilim  İşletme ve tüm Bakım Sorumluluk hizmetleri, taahhüt ve uygulama işleri yapmaktadır. Şirketimiz yapmış olduğu işlerde öncelikle kaliteyi, mesleki ahlak değerlerini ve güvenilirliği ön planda tutmaktadır. 

Şirketimiz kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyerek, işverenin isteklerine işin başından sonuna kadar her aşamada uzman personellerimizle, istenilenden daha iyi kalitede, daha ekonomik, daha hızlı bir şekilde yanıt verme prensibini benimsemiştir. Mühendislikten ve müşavirikten  asla taviz vermeden, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek de şirketimizin bizim temel prensiplerimizdendir .

ÖZDİNÇ ELEKTRİK Sektöründeki  30 yıllık  deneyimli temel olarak günümüz teknelojinin geldigi son noktadaki en yeni ve en iyi cözümleri projelerinde uygulamayı hedefleyen ve cözüm ortagı olarak sizlere kaliteli hizmet amacını taşıyan bir firmadır. TECRÜBELİ VE EGİTİMLİ TEKNİK KADROMUZ İLE TAAHHÜT VE TEKNİK BAKIM ALANLARİNDA FALİYET GÖSTERMEKTEYİZ

İLYASBEY VD: 6830438044 TİCARET SİCİL NO:29678 ODA SİCİL NO:33959 MERSİS NO : 0683043804400001

Şirketimiz 30.06.2012 tarih ve 28339 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası UYUMLUDUR. 

GEBZEDE ELEKTRİK TESİSATI YAPAN FİRMALAR,GEBZEDE TRAFO İŞLERİ YAPAN FİRMALAR,GEBZEDE KOMPANZASYON YAPAN FİRMALAR,GEBZEDE PARATONER KURULUMU YAPAN FİRMALAR,GEBZEDE PANO İŞİ YAPAN FİRMALAR,GEBZEDE ENERJİ NAKİL HATTI YAPAN FİRMALAR,