Gebze Trafo Kurulumu

Gebze Trafo Kurulumu

Gebze trafo kurulumu alanında kusursuz bir hizmet veren firmamız yapılması istenen trafo tesisatı için öncelikle bir keşif çalışmasını tamamlar. Bu konuda uzmanlaşmış ekibimiz, tesisin ya da bölgenin ihtiyaçlarınıza en çok uyacak olan trafo şalt malzeme seçimini yapar. Bunun yanında trafo kurulumu için bir enerji müsaadesi alınması gereklidir. Kurulumun tam olarak tamamlanması ve gerekli iznin alınması için yapılması gerekenlerin başında trafo kurulacak tesisin elektrik iç tesisat projesinin çizilmesi gereklidir. Proje çizimi uzman bir kadro gerektiren ve titizlikle yapılması gereken bir iştir. Gebze trafo kurulum firması olarak biz bu çizimi profesyonel bir şekilde tamamlayıp enerji müsaadesi için talep edilecek gücü belirleriz. Daha sonra ilçe ya da bölge müdürlüğüne başvurumuzu yaparız.

Çıkan enerji müsaadesinde enerjinin nereden ve ne şekilde alınacağı bellidir. Ana hat şebekesinden bizim trafo kuracağımız tesise ayrılan kola brajman hattı denir. Bir elektrik tesisatı ana hat ve brajmanlardan oluşur. Firmamız müsaade alındıktan sonra brajman hattından yer seçiminin yapıldığı noktaya kadar olan alanda çalışmalara başlar. Enerji müsaadesinde verilen bilgiler, nasıl bir proje istendiği, hangi malzemelerin kullanılması gerektiği ve hangi hesaplamaların yapılması gerektiği gibi konuların hepsini kapsar. Bu bilgiler doğrultusun bir ag ya da og elektrik projesi çizilmesi gereklidir. Firmamız bu projenin hazırlanması konusunda son derece titizlikle çalışır.

Ag og taahhüt firması olarak gereken projeleri hazırlayıp elektrik dağıtım şirketine sunar. Dağıtım şirketi onay verdikten sonra trafo montajı konusunda hazırlıklara başlar. Bu aşamaların her biri uzmanlık gerektiren ve büyük bir dikkatle tamamlanması gereken çalışmalardır. 2006 yılından beri Gebze trafo montajı firması olarak çalışmaktayız. Üstün bir hizmet kalitesi ve bu konuda deneyim kazanmış uzman bir kadroyla hizmet veriyoruz. Tesisiniz ya da işletmeniz için gereken kurulum ve montaj çalışmalarını en iyi şekilde tamamlarız. Trafolar ya köşk tipi ya da direk tipi olarak yapılmaktadır. İhtiyaçlar ve ne kadarlık bir alanın elektriğini sağlayacağına göre ikisinden biri tercih edilir. Her ikisinde de hizmet veren firmamız bu konuda fazlasıyla deneyim kazanmıştır.

Köşk Tipi Trafo Montajları

Köşk tipi trafolar istenilen biçime göre ya fabrikada monte edilir ya da betonarmeden yapılmıştır. Şehir içinde yer bulma güçlüğünden dolayı köşk tipi trafo ihtiyacı duyulur. Mekana göre istenilen boyutta hazırlanır ve mekandan tasarruf edilmesi sağlanır. Gebze köşk tipi trafo montajı konusunda uzun yıllardan beri çalışan firmamız bu tip trafoların montajları konusunda uzmandır ve hassasiyetle çalışmaktadır. Betonarmeden yapılan beton köşk tipi trafo merkezlerinin tasarımını titizlikle yaparız ve estetik görünümüne özen gösteririz. Sacdan yapılan metal mahfazalar konusunda da en yüksek kalitede malzeme kullanımına dikkat ederiz. Köşk tipi trafonun kurulumu ve her aşamasında güvenilir bir firma olarak bize başvurabilirsiniz. 

Direk Tipi Trafo Montajları

Direk tipi trafo merkezleri ise her mahallede direklerde görebileceğiniz, küçük yerleşim yerleri elektrik ihtiyacını beslemek için yapılan trafo tesisatlarıdır. Yapımı köşk tipinden daha hızlı ve maliyeti daha düşüktür. Direk tipi trafo merkezlerinin amacı elektrik amacını istenilen volta düşürmektedir. Gebze direk tipi trafo montajı konusunda da deneyimli olan firmamıza bu konuda güvenebilirsiniz. Elektrik akımını yükseltmeye ya da alçaltmaya yarayan trafolar tesislerin güvenliği için çok önemlidir. Trafo kurulumunda dikkat edilmesi gerekenler, orta gerilim ayırıcı, parafudr, dağıtım ve ölçüm panosu gibi cihazların yapımı konusunda uzman bir firmaya danışmalısınız. Bu konuda karşılaşacağınız her türlü arıza konusunda da 7/24 hizmet veren firmamız Gebze trafo arıza servisi olarak da uzun zamandan beri hizmet vermektedir.

GEBZEDE TRAFO KURULUMU YAPAN FİRMALAR,GEBZEDE TRAFO İŞLERİ YAPAN FİRMALAR,GEBZEDE ORTAGERİLİM İŞİ YAPAN FİRMALAR,GEBZEDE ENERJİ NAKİL HATTI YAPAN FİRMALAR