Gebze Enerji Nakil Hatları

Gebze Enerji Nakil Hatları

Enerji nakil hatları elektrik enerjisinin güvenli bir şekilde taşınması için önemlidir. Bu konuda çizilen proje ve hattın kalitesi enerjinin en iyi şekilde taşınması için hayati bir önem taşır. Gebze elektrik iletim firması olarak 2006 yılından beri çalışan firmamız, bir projede en uygun maliyet hesaplaması ile kaliteli bir şekilde elektrik taşımayı hedeflemektedir. Enerji hattı elde edilen elektrik enerjisinin santralden dağıtım hatlarına iletilmesini sağlayan hattır. Hattın güvenliği ve dağıtımın en verimli şekilde minimum kayıplarla yapılması özellikle enerji kaynaklarının tükenmekte olduğu günümüz koşullarında büyük bir önem taşır. Bu yüzden elektrik dağıyım işlemi ancak profesyonel ve sektörde uzmanlaşmış bir kadroyla yapılabilir.

Enerji nakil hattı konusunda uzmanlaşan firmamız bu konuda en üstün kalitede hizmet vermektedir. Elektriğin bir yerden bir yere eletilmesini sağlayan iletken teller ve havai hat konusunda da profesyonel olarak çalışmalarımız sürmektedir. Bu alanda da Gebze havai hat firması olarak uzun bir zamandan beri çalışmaktayız. İletim hattı direklerinin ve tellerinin çekilmesi gibi montaj isteyen konularda da titizlikle çalışan firmamız elektrik iletim montajı konusunda uzmanlaşmıştır. Santralden alınmasından itibaren elektriğin en uygun koşullarda dağıtılması ve elektrik hattının zemine ve bölgenin coğrafi ve iklim koşullarına göre dağıtılması konusunda uzmanlık gerektiren bir konudur. Firmamız 1988’en beri köy ve şehir elektrik şebekeleri müteahhitlik işlerinde yer almaktadır. 2006’dan beri de Gebze’de hizmet vermektedir. Gebze’yi iyi tanıyan firmamız, birçok sanayi bölgesinde aktif olarak hizmet sunmaktadır. Uzun yıllar boyu yapılan çalışmalarda deneyim kazanmış ve uzmanlaşmış olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Beton Direk Çalışmalarımız

Elektrik hattı iletimini sağlamanın bir yolu beton direklere gerilen elektrik telleridir. Beton direklerin nerelere ve hangi ölçülerde dikileceği, tellerin nasıl gerileceği konusundaki çalışmalar profesynel bir birikim gerektirir. Gebze beton direk montajı konusunda çalışan firmamız, zemin hattına göre direk seçimi, arazi şartlarının hesaplanması gibi konularda profesyonel bir hizmet sunmaktadır. 

Demir Direk Çalışmalarımız

Arazinin yapısı ve keşif çalışması sonucunda ulaşılan bilgilere göre elektrik hattının demir direklerle çekilmesi gerektiği sonucuna da varılabilir. Bu durumda Gebze demir direk montajı konusunda da bizden yardım alabilirsiniz. Kullanılacak olan direklerin seçimi, araziye göre hesaplamalarının yapılması, bölgenin iklim koşullarına göre en iyi tellerin çekilmesi gibi en uygun koşullarda montaj çalışması için gereken her konuda uzmanlaşmış olan firma çalışanlarımız bu konuda da uzun zamandır profesyonel bir şekilde çalışmaktadır. Bunların yanında direk aplikasyonu, güzergahın çalışmaya uygun bir hale getirilmesi, seçilen direklerin temel çalışmalarının yapılması, iletken çekilmesi, izoratör parafatur montajı, bütün uygunluk kontrollerinin yapılması ve geçici kabul işlemleri de verdiğimiz hizmetler arasındadır.

Demir Direk İmalatı

Demir direk montajının yapımında ve elektrik hattının en güvenli ve en verimli şekilde kurulmasında önemli olan konulardan biri de kullanılan demirin kalitesidir. Gebze demir imalatı konusunda da çalışmakta olan firmamız yüksek kalitede imal ettiği demir direkleri kullanmaktadır. Bu konuda uluslararası standartlar doğrultusunda imalat yapan firmamız Cnc makineleri ve profesyonel bir ekiple çalışmaktadır. Kullanılan malzemelerin yapımından elektrik hattının kurulmasına kadar her konuda çalışmakta olan firmamız bu konuda kendisini geliştirmiş ve son gelişmeleri de yakından takip etmektedir. Hem kullanılan malzemeler, hem çizilen projeler ve montaj konusuna kaliteden ödün vermeden çalışmaktayız. Bizi aradığınızda en güvenli hizmeti alabileceğinizden emin olunuz. Uzmanlarımızın her biri bu konuda birer marka haline gelmiştir. Hedefimiz elektrik sektöründe kaliteden ödün vermeden en iyi hizmeti vermeye devam etmektir.