Bina ve Fabrika Elektrik Tesisatları

Bina ve Fabrika Elektrik Tesisatları

ELEKTRİK TESİSAT firması olarak biz,

FABRİKA ELEKTRİK TESİSİNİN KURULMASI,

Elektrik projesinin yapılan keşfe istinadan dogru orantıda ve kullanılacak makina ve ic ihtiyacların hesaplanarak projelendirilmesi şarttır. Elektrik projesi çizilirken de bütün detaylar düşünülmeli ve fabrikanın işleyişinin olumsuz etkileneceği bütün ihtimaller göz önünde bulundurulmalıdır. Proje sonrasında yapılacak işlerin konusunda uzman ve yetkili kişiler tarafından yapılması cok önemlidir.

Fabrikalar bilindiği gibi yüksek güce ihtiyaç duyduğu için fabrika elektrik tesisi  kurulumunda bu güce uygun elektrik sayaçları, panolar, anahtarlar, prizler ve gerekiyorsa güç kaynakları kurulmalıdır. Büyük çaplı bir çalışma olduğu için planlamalar önceden yapılmalı ve sistemlerin sorunsuz kurulması için her ayrıntı önemli gözden geçirilmelidir.

Kurulan elektrik sistemi aynı zamanda testte edilmelidir. Makine ve cihazların sorunsuz çalıştığı görülmelidir. Test sırasında çıkabilecek sorunlara hemen müdahale edilerek yaşanılabilecek büyük sorunların önüne geçilmelidir.

FABRİKA ELEKTRİK SİSTEMLERİNİN CÖZÜLMESİ ARIZALARIN GİDERİLMESİ

Kurulan fabrika elektrik tesisi bazı nedenlerden dolayı fabrika elektrik tamiritı  ihtiyacı doğurabilir. Bu ihtiyaç sorunlarla karşılaşılması neden ile ortaya çıkabileceği gibi yeni açılacak hatlar veya değiştirilecek hatlar içinde ortaya çıkabilir. Fabrika düzeninin değişmesi gibi durumlarda da elektrik sistemlerinin yenilenmesi, değiştirilmesi ve gerekli cihazların veya makinelerin çalışmasına uygun hale getirilmesi gerekir.

Elektrik tesisatında oluşacak arızaların kısa sürede çözülmesi de önemlidir. Fabrika elektrik tamirının  işlemleri hızlı olduğu gibi doğru bir şekilde de yapılması gerekir. Çünkü elektrik tesisatında çıkacak sorunlar fabrikada bulunan cihaz veya makinelerin büyük hasar görmesine neden olabilmektedir. Bu tarz durumlarda elektrik arızası büyük maliyetli sorunlara yol açacağı için hızlı müdahale çok önemli bir detay olmaktadır.

Fabrika elektrik tesisinin kurulumu ve fabrika elektrik arızası tamiri konularında firmamızdan hizmet alarak elektrik tesisatının kurulumu ve arıza onarımı konusunda destek alabilirsiniz. Konusunda uzman olan ekiplerimiz ve yeterli imkanlarımız ile sizin en iyi hizmeti almanızı sağlamaktayız. Zamanında müdahale için özel ekiplerimiz ile yaşadığınız arızaların hızlı çözümü için her zaman bizlere ulaşarak gerekli hizmetleri alabilirsiniz.

 

Calışma bölgeleri Adalar,Ataşehir,Beykoz,Cekmeköy,Kadıköy,Kartal,Maltepe,Pendik,Sancaktepe,Sultanbeyli,Şile,Tuzla,Ümraniye,

Üsküdar,Gebze,Kandıra,Körfez,Dilovası,Darıca,Karamürsel,Gölcük,Başiskele,Kartepe,İzmit,Kocaeli merkez,Sakarya Adapazarı,

ETİKETLER

Gebze elektrikçi,Gebze elektrik tesisatı,Gebze elektrik tesisat kurulum,Gebze elektrik tesisat firması,Gebze elektrik tesisat firmaları,Elektrik tesisatı,Elektrik desant yapımı,Gebze elektrik tesisatı montajı,Gebzede elektrikçiler,Gebze elektrik taahhüt firması,Gebze elektrik işleri,Gebze,gebze kablo tedariği,İzmit elektrikçi,İstanbul elektrikçi,Gebze elektrik tesisat arıza servisi,Elektrik arıza,Elektrik sistemleri,Elektrik tavası yapımı,Gebze elektrik tavası yapanlar,Gebze buspar tesisatı,Tali pano,Adp,panosu,Kablo,Kablo cekimi,Kablo Bağlantısı,Kablo secimi,Fabrika trafo kurulumu,Fabrika elektrik tesisi keşfi,Elektrik tesisat projesi,Ortagerilim projesi,ortagerilim tesisi,trafo tesisi,