Arıza Bakım Onarım Hizmetleri

Arıza Bakım Onarım Hizmetleri

Kocaeli Gebze organize sanayi bölgeleri istanbul  Anadolu yakası,avrupa yakası ve civarı 24 saat alçak gerilim ortagerilim yüksek gerilim  arıza bakım ve onarım hizmetleri vermekteyiz Arızalarının giderilmesi konusunda gerek test cihazlarımız ve gerekse kulanılacak olan malzeme ve iş takımlarına  kadar profosyonel uzman kadro ve donanıma sahipiz.

 

Profesyonel arıza servis ekibimizle her türlü Elektrik arızalarında ve elektrik problemlerine en hızlı şekilde çözümler üretmekteyiz.

Uzun zamandır sektörde aktif olarak hizmet veren firmamız müşterilerine Orta ve Yüksek gerilim,Bina Elektrik Tesisatı, Plan-Proje Taahhüt işleri, Elektrik Arızaları, Elektrik Panoları, Topraklama Tesisatları, Zayıf Akım Tesisatları, TV Tesisatı, Telefon Tesisatı, Aydınlatma sistemleri Kurulumu, Yangın ihbar sistemleri, Sensörlü sistemler,  Görüntülü Konuşma sistemleri, Elektrik malzeme satış ve montaj konularında hizmetler sunuyor. Mevcut çalışanlarımız elektrik konusunda uzman ve yaşadığınız arızalarda çözüm için 7/24 sizlerin yanında olmaktadır. Mevcut elektrik tesisatınızda yaşadığınız problemlerin giderilmesi ve diğer konulardaki arıza ve istekleriniz için firmamıza dilediğiniz zaman ulaşmanız mümkündür. Projenizi veya Arıza durumunu sonuca kavuşturana kadar durmayacak kadar işinin ehli elektrikçilerimiz siz müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için her geçen gün kendilerini geliştirmektedir.

Sektördeki en gelişmiş elektrik firmalarından biri olan firmamız semtin en eski elektrikçisidir. Mahallenizde size yakın bir elektrikçi mi baktınız ? Firmamız hizmetinizde ve size  Acil elektrikçi gönderebiliyor ve ekibimiz ile problemlere anında müdahale ediyoruz.

İzmit,Gebze,Darıca,Körfez,Gölcük,Derince,Cayırova,Kartepe,Başiskale,Karamürsel,Kandıra,Dilovası,Üsküdar,Ümraniye,Tuzla,Şile,Sultanbeyli,Sancaktepe,Pendik,Maltepe,Kartal,Kadıköy,Cekmeköy,Beykoz,Ataşehir,Adalar gibi yakın cevrelere en gec 1 saaticerisinde ELEKTRİK  ARIZA  hizmeti vermekteyiz...

 

ETİKETLER

İZMİT ELEKTRİKÇİ,GEBZE ELEKTRİKÇİ,MALTEPE ELEKTRİKÇİ,TUZLA ELEKTRİKÇİ,CAYIROVA ELEKTRİKÇİ,DARICA ELEKTRİKÇİ,PENDİK ELEKTRİKÇİ,KÖRFEZ ELEKTRİKÇİ,ATAŞEHİR ELEKTRİKÇİ,KARTAL ELEKTRİKÇİ,GEBZE TRAFOCU,GEBZE TRAFO USTASI,GEBZE TRAFO ARIZASI,GEBZE TRAFO BAKIMI,GEBZE TRAFO KURULUMU

Gebze organize sanayi bölgesi elekrikçi,Tosb otomotiv yan sanayi ihtisas elektrikçi,Kocaeli gebze pilastikciler organize sanayi bölgesi elektrikçi,Kocaeli gebze güzeller organize sanayi bölgesi elektrikçi,Makine ihtisas organize sanayi bölgesi elektrikçi,Asım kibar organize sanayi bölgesi elektrikçi,Kocaeli gebze kömürcüler ihtisas osb elektrikçi.